19. dubna

V pátek nám nabídla Zásilkovna slevu na dopravu balíčků do Prahy. Dnes seděla Lucka do půlnoci u notebooku a posílala žádosti o zapojení se do sbírky dalším firmám jako je např. Curaprox, Benemedo, Annabis a mnoho jiných. Vybráno je 27 980 Kč, tedy 11%.

11. dubna

Máme již kompletní seznam lékáren i počet balíčků, o které je zájem. Celkem jde o 1 040 ks balíčků, cílová částka je tedy 260 000 Kč. Aktuálně je vybráno 24 380 Kč, což je 9%. Věříme, že se brzy zapojí i firmy jako Teva, Zentiva aj. :)

6. dubna

Vytváříme finální tabulky lékáren, zájem je opravdu velký. Během následujících dnů máme v plánu oslovit české farmaceutické firmy s žádostí o zapojení se do sbírky, tak nám držte palce. Dnes se nám ozvala Zásilkovna, jednáme s nimi o slevě na dopravné do Prahy. Vybráno je 20 550 Kč. Děkujeme :)

Napsali nám:

Bez nazvu

1. dubna

Obvolány máme všechny lékárny, teď ještě čekáme odpovědi na e-maily od těch, kteří nám pro nedostatek času nemohli ani zvednout telefon. Chodí nám i velmi milé zprávy.
Sbírku jsme začali propagovat včera večer a dnes je vybráno je 13 700 Kč! To nás velmi mile překvapilo a neskutečně nás to těší!

Napsali nám:

lekarnaf

lekarna

30. března

Začínáme obvolávat lékárny v Ostravě a Praze. Některým se nemůžeme dovolat, popř. nemají čas na rozhovor po telefonu. Proto jim posíláme e-mail. Chodí nám první odpovědi a všechny jsou velmi pozitivní. Vidíme, že to má smysl :). Zde jeden z nich:

e-mail Sidlovec

Děkujeme, že pomáháte!

Velmi nám pomůže také sdílení na sociálních sítích

(třeba pomocí ikony Fb v levém horním rohu smile).