Reklamní sdělení
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.

30. června jsme navštívili poslední lékárnu

z našeho seznamu. Všech 111 balíčků je tedy předáno. Děkujeme!

 

Červen

Během června předáváme balíčky. Do Prahy nám společnost Zásilkovna přepravila všechny úplně zdarma :). Ohlasy od lékárníků jsou velmi kladné.

Květen

Probíhá nákup potřebného materiálu a surovin a výběr lékáren, které balíčky obdrží.

30. dubna

Ukončujeme sbírku s krásnou částkou 27 980 Kč, za kterou vyrobíme 111 ks dárkových balíčků. Děkujeme :)

19. dubna

V pátek nám nabídla Zásilkovna slevu na dopravu balíčků do Prahy. Dnes seděla Lucka do půlnoci u notebooku a posílala žádosti o zapojení se do sbírky dalším firmám jako je např. Curaprox, Benemedo, Annabis a mnoho jiných. Vybráno je 27 980 Kč, tedy 11%.

11. dubna

Máme již kompletní seznam lékáren i počet balíčků, o které je zájem. Celkem jde o 1 040 ks balíčků, cílová částka je tedy 260 000 Kč. Aktuálně je vybráno 24 380 Kč, což je 9%. Věříme, že se brzy zapojí i firmy jako Teva, Zentiva aj. :)

6. dubna

Vytváříme finální tabulky lékáren, zájem je opravdu velký. Během následujících dnů máme v plánu oslovit české farmaceutické firmy s žádostí o zapojení se do sbírky, tak nám držte palce. Dnes se nám ozvala Zásilkovna, jednáme s nimi o slevě na dopravné do Prahy. Vybráno je 20 550 Kč. Děkujeme :)

Napsali nám:

Bez nazvu

1. dubna

Obvolány máme všechny lékárny, teď ještě čekáme odpovědi na e-maily od těch, kteří nám pro nedostatek času nemohli ani zvednout telefon. Chodí nám i velmi milé zprávy.
Sbírku jsme začali propagovat včera večer a dnes je vybráno je 13 700 Kč! To nás velmi mile překvapilo a neskutečně nás to těší!

Napsali nám:

lekarnaf

lekarna

30. března

Začínáme obvolávat lékárny v Ostravě a Praze. Některým se nemůžeme dovolat, popř. nemají čas na rozhovor po telefonu. Proto jim posíláme e-mail. Chodí nám první odpovědi a všechny jsou velmi pozitivní. Vidíme, že to má smysl :). Zde jeden z nich:

e-mail Sidlovec